مصاحبه اختصاصی اسدالله اسدی با خبرنگار یورنا

آهای تو دیگه کی هستی؟

اسدالله اسدی

در گفتگویی که با استاد اسدالله اسدی کارگردان و نویسنده ی نمایش “آهای تو دیگه کی هستی؟”، به معرفی کار پرداختند.
بازیگران این کار شامل بیژن گنجعلی، شهران باقری، مهدی فدایی، حمیدرضا کردسیچانی، حمید اکبری، سهیلا توکلی، مهراد باقری، سینا فاضلی، علیرضا خدری و مهدی بصراوی هستند که در این نمایش ایفای نقش میکنند.
این نمایش نه تنها برای سنین نوجوان بلکه برای تمامی گروه سنی می باشد زیرا موضوعی که در این نمایش به تصویر کشیده شده است دغدغه ی همه ی افراد است که سر منشا این دغدغه ها در نوجوانی صورت می گیرد. در دو جنبه می توان با موضوع برخورد کرد اول اینکه اگر لطفی در حق کسی می کنیم انتظار لطف نداشته باشیم به دنبال پاسخ نباشیم و دوم که به سن نوجوانی مربوط می شود چون این سن آینده ساز زندگی افراد است و در این سن هست که باید مراقب رفتارهایمان باشیم برخی از حس کنجکاوی هایمان در این سن باعث می شود یه عمر تاوان آن را بدهیم مثلا دوره همی های سن نوجوانی امروزمان که ممکن است بخواهند مواد مخدر را تجربه کنند قافل از این که یه عمر در دامی میافتد که از نبرد با ببر خطرناک تر است.
محوریت این نمایش در حول مرد جهانگرد (بیژن گنجعلی) می گردد، بر عهده دارد که وجود ایشان بر روی صحنه بشدت در هدایت درست کاراکترهای دیگر نقش بسزایی دارد.

نمایش آهای تو دیگه کی هستی؟

همچنین به نکته ای قابل تامل پرداختند: متاسفانه ما مخاطب تربیت شده برای تئاتر نداریم و تئاتر جدی گرفته نمی شود و بصورت حرفه ای به تماشا نمی نشینند و حتی دانشجویان هنر و حتی در رشته های مربوط مثل بازیگری و تئاتر و سینما هم از تئاتر حمایت نمی کنند که این مسئله بسیار برای جامعه ی هنری جای تاسف دارد.
سخن پایانی: این نمایش تا ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ بر روی صحنه می رود و ما منتظر حضور گرم هنرمندان و هنردوستان هستیم.